کتاب طراحی موشک های بالستیک و پرتابگرهای فضایی

 

چند روز پیش توی کتابفروشی برای خودم می چرخیدم که با این کتاب برخورد کردم: ((طراحی موشک های بالستیک و پرتابگرهای فضایی)). خیلی خوشحال شدم. با خودم گفتم کم کم علوم موشکی و چاپ کتاب در این زمینه داره جای خودشو پیدا میکنه. یک آفرین هم به آقای اسماعیل اسماعیلی طاهری گفتم که روی کتاب اسمش به عنوان مولف ذکر شده بود. و از این که کتاب چاپ اصفهان بود بسیار مسرور تر شدم. ولی این خوشحالی چند لحظه ای بیشتر نپایید. وقتی که با ورق زدن کتاب متوجه شدم که مطالب کاملاً به چشمم آشناست. شکلها، فرمولها، جملات. حالم بد شد. اخمام توی هم رفت. خیلی دلم می خواد اون شخصی رو که اسم خودشو به عنوان نویسنده روی کتاب نوشته و کتاب هی لینشو را ترجمه کرده و منتشر کرده و حتی آخرش هم هی لینشو رو به عنوان مرجع اول نیاورده ببینم. کتابی که قبلاً به صورت کامل ترجمه شده بود و توسط جهاد دانشگاهی تهران منتشر شده.

/ 5 نظر / 17 بازدید
فرهاد کلانتر

وبلاگ بسیار جالبی دارید. متاسفانه به علت توجیه اقتصادی کم در بخش انتشارات هوا و فضا توجه کافی در زمینه چاپ - نشر و نظارت وجود ندارد و بسیاری از کتب ترجمه شده دارای اشکالات چاپی فراوانی است.

مرتضی

سلام خیلی وقته دنبال یه سیر مطالعاتی برای هوا فضا می گردم. البته این رو بگم که می خوام علمی باشه و کامل.من دانشجوی ترم دوم مکانیکم. لطفا اگه وقط دارین یه سیر مطالعاتی برای من مشخص کنید. و همچنین بگید این کتابارو از کجا می تونم پیدا کنم.اگه سایت علمی خوبی سراغ دارین لطف کنید بگین.

Amin

Salam mitunam bedoonam bara chi bara man moteasefin?man niazi be tasofe soma nadaram!!!

هما

کتاب آقای اسماعیلی طاهری بسیار کتاب خوبی بوده بنده که در کار تدریس هستم از این کتاب بسیار لذت بردم واقعا دستش درد نکنه به شما هم پیشنهاد می کنم یک بار دیگه کتاب رو مطالعه کنید و به آن ببالید.

اميد احمدي

خيلي بد بود